Paddleboard TSUNAMI SUP WAVE 350cm T05

Paddleboard TSUNAMI SUP WAVE 350cm T05

Doprava 3 €,Na sklade
Doporučená ponuka Topfit.sk

Najlepšia ponuka

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Topfit.sk

• Všetko super, paddleboard sme už vyskúšali na vode, boli sme spokojní.
    • Jedinou nevýhodou, je pre mňa chýbajúci adaptér na nafukovací ventil. Ja ako žena som mala problém ručne nafúknuť paddleboard na požadovaný tlak.

Produkt nemá žiadne parametre.

Všetky nafukovacie dosky TSUNAMI sú vyrobené z DWF materiálu. To znamená, že každý z našich SUP má dve vrstvy odolného PVC materiálu, vďaka čomu je doska ešte odolnejšia a odolnejšia voči potenciálnemu poškodeniu.

Na sklade • 1 variant3 €100 % • 763 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Topfit.sk

• Všetko super, paddleboard sme už vyskúšali na vode, boli sme spokojní.